Runde 1 | ||||||||||||||
AST Gerhard (NÖTTV) SORGER Reinhard (STTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
LUKASCHEK Heinz (NÖTTV) PFEILER Heinz (KTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
HUA Vay Kinh (WTTV) NI Yinguang (WTTV) | ||||||||||||||
SCHECK Alois (OÖTTV) SCHWAIGER Ernst (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
GRAF Otto (WTTV) KRATOCHWIL Wilhelm (WTTV) | ||||||||||||||
BAUMGARTNER Wolfgang (NÖTTV) REICHRATH Wilfried (NÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
FILI Horst (TTTV) STADLER Paul (STTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
GUTJAHR Helmut (STTTV) WALCH Gerhard (TTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
PUHR Gerhard (BTTV) SKUDNIG Gerold (STTTV) | ||||||||||||||
FALKNER Herbert (TTTV) WELLINGER Walter (OÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
MAYER Karl (WTTV) SCHROTTENBACHER Josef (KTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
STRUTZENBERGER Ewald (OÖTTV) PICHLER Walter (KTTV) | ||||||||||||||
MATEJKA Franz (NÖTTV) VOLEK Richard (NÖTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
MANU Adrian (WTTV) VINZENZ Hermann (OÖTTV) | ||||||||||||||
BARTUSCHEK Kurt (NÖTTV) MARTE Manfred (VTTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
PUNTIGAM Johann (STTTV) THURNER Harro (STTTV) | ||||||||||||||
GSCHANES Werner (WTTV) LORETH Robert (NÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
JASTNER Peter (TTTV) WIPPEL August (STTV) | ||||||||||||||
[Freilos] | ||||||||||||||
ENICHLMAYR Wilhelm (OÖTTV) OHRLINGER Johannes (OÖTTV) |
Achtelfinale | ||||||||||
AST Gerhard (NÖTTV) SORGER Reinhard (STTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
HUA Vay Kinh (WTTV) NI Yinguang (WTTV) | ||||||||||
SCHECK Alois (OÖTTV) SCHWAIGER Ernst (OÖTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
GRAF Otto (WTTV) KRATOCHWIL Wilhelm (WTTV) | ||||||||||
BAUMGARTNER Wolfgang (NÖTTV) REICHRATH Wilfried (NÖTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
FILI Horst (TTTV) STADLER Paul (STTV) | ||||||||||
GUTJAHR Helmut (STTTV) WALCH Gerhard (TTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
PUHR Gerhard (BTTV) SKUDNIG Gerold (STTTV) | ||||||||||
FALKNER Herbert (TTTV) WELLINGER Walter (OÖTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
MAYER Karl (WTTV) SCHROTTENBACHER Josef (KTTV) | ||||||||||
MATEJKA Franz (NÖTTV) VOLEK Richard (NÖTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
MANU Adrian (WTTV) VINZENZ Hermann (OÖTTV) | ||||||||||
BARTUSCHEK Kurt (NÖTTV) MARTE Manfred (VTTV) | ||||||||||
| ||||||||||
PUNTIGAM Johann (STTTV) THURNER Harro (STTTV) | ||||||||||
JASTNER Peter (TTTV) WIPPEL August (STTV) | ||||||||||
| ||||||||||
ENICHLMAYR Wilhelm (OÖTTV) OHRLINGER Johannes (OÖTTV) | ||||||||||
Viertelfinale | ||||||||||||||
AST Gerhard (NÖTTV) SORGER Reinhard (STTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
GRAF Otto (WTTV) KRATOCHWIL Wilhelm (WTTV) | ||||||||||||||
BAUMGARTNER Wolfgang (NÖTTV) REICHRATH Wilfried (NÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
PUHR Gerhard (BTTV) SKUDNIG Gerold (STTTV) | ||||||||||||||
FALKNER Herbert (TTTV) WELLINGER Walter (OÖTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
MANU Adrian (WTTV) VINZENZ Hermann (OÖTTV) | ||||||||||||||
BARTUSCHEK Kurt (NÖTTV) MARTE Manfred (VTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
ENICHLMAYR Wilhelm (OÖTTV) OHRLINGER Johannes (OÖTTV) |
Halbfinale | ||||||||||||
AST Gerhard (NÖTTV) SORGER Reinhard (STTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
PUHR Gerhard (BTTV) SKUDNIG Gerold (STTTV) | ||||||||||||
FALKNER Herbert (TTTV) WELLINGER Walter (OÖTTV) | ||||||||||||
| ||||||||||||
ENICHLMAYR Wilhelm (OÖTTV) OHRLINGER Johannes (OÖTTV) | ||||||||||||
Finale | ||||||||||||||
PUHR Gerhard (BTTV) SKUDNIG Gerold (STTTV) | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
FALKNER Herbert (TTTV) WELLINGER Walter (OÖTTV) |
Sieger |
PUHR Gerhard (BTTV) SKUDNIG Gerold (STTTV) |